Visos kategorijos
EN

   

„Hunan Nuoz Biological Technology Co., Ltd.“ yra aukštųjų technologijų įmonė, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas sveikų augalų ekstraktų tyrimams, gamybai ir pardavimui. Tai pasaulyje pirmaujanti ženšenio ekstrakto, šizandros ekstrakto ir rozmarino ekstrakto tiekėja.

Gamykla yra gražioje Yiyang Zijiang upėje - Čangčuno ekonominės plėtros zonoje, kurios bendras statybos plotas yra daugiau nei 10,000 500 kvadratinių metrų. Šiuo metu ji turi keletą augalų ekstraktų gamybos linijų, kurių metinis gamybos pajėgumas yra didesnis nei XNUMX tonų.

Kokybė yra įmonės gyvybės šaltinis. Su pagrindine verslo politika „Technologija sukuria vertę, profesionali liejimo kokybė“, „Nuoz“ sukūrė griežtą kokybės užtikrinimo ir kokybiškų paslaugų sekimo sistemą. Išlaikė FDA, FSSC22000, ISO22000 (HACCP), KOSHER, HALAL, SC, ORGANIC ir kitus tarptautinius autoritetingus sertifikatus. Tarp jų, Nuoz Biotech yra pirmoji įmonė Kinijoje, gavusi ekologišką rozmarino sertifikatą.

Siekiant geriau kontroliuoti produktų kokybę ir suvokti produktų atsekamumą. Nuoz Biotech aplankė daugybę TCM plantacijų ir ištyrė įvairių kiniškų vaistų augimo įpročius. „Nuoz“ įkūrė ekologišką rozmarinų bazę Hunane ir ekologišką šizandros bazę Jilin mieste. įkurta daugiau nei 1,000 hektarų rozmarinų sodinimo bazių ir daugiau nei 4,000 hektarų šizandros sodinimo bazių.

„Nuoz Biotech“ orientuojasi į visapusišką pesticidų, plastifikatorių, sunkiųjų metalų ir PAH bei kitų kenksmingų augalų ekstraktuose esančių likučių sprendimą, tiekiant saugius, sveikus ir natūralius produktus visai žmonijai.

Karščiausios kategorijos