Visos kategorijos
EN

Kokybės skyriaus įvadas

„Kokybė yra įmonės gyvybės šaltinis“. Nuoz įkūrimo „Technologijos kuria vertę, profesija garantuoja kokybę“ laiko pagrindine įmonės valdymo politika. Įmonės kūrimo pradžioje buvo įkurtas kokybės valdymo skyrius. Šis skyrius daugiausia atsakingas už įmonės gaminių kokybės valdymo sistemos sukūrimą, gaminių standartų valdymą, procesų priežiūrą, pusgaminių ir gatavų gaminių, žaliavų ir pagalbinių medžiagų bei gaminių tarp procesų tikrinimą ir nustatymą, fizikinius ir cheminius patikrinimus, mikrobiologinius tyrimus. patikrinimai, didelio efektyvumo skysčių chromatografijos analitiniai patikrinimai, dujų chromatografija, analizė ir tikrinimas ir kt., užtikrina, kad kiekviena Nuoz gaminamų produktų partija 100% atitiktų nacionalinius standartus ir atitinkamus klientų reikalavimus, o tai yra naudinga žmonių sveikatai.

Šiuo metu visi departamento inspektoriai yra įgiję aukštąjį arba aukštesnį išsilavinimą ir turi atitinkamus tikrinimo sertifikatus, pvz., cheminių medžiagų inspektoriai, maisto inspektoriai, mikrobinės fermentacijos darbuotojai ir kt. Vadovaujant skyriaus vadovui, tikrinamų produktų praėjimo rodiklis pasiekia. NLT98%.

Visi Kokybės vadybos skyriaus nariai griežtai vykdo savo, kaip kokybės inspektoriaus, pareigas ir įsipareigojimus. Vadovaujant įmonei, jie sukūrė griežtą kokybės užtikrinimo ir kokybiškų paslaugų sekimo sistemą, moksliškai ir efektyviai mokosi pažangių kokybės vadybos metodų, nuolat tobulėja. Patenkinkite įvairius ir įvairius klientų kokybės tikrinimo poreikius.

Karščiausios kategorijos